+3630 293 9818

Üzleteink

Központ:
Telefon: 06-30/293 9818 H-P: 08:00-16:00
Email: info@videosbolt.hu
Az alábbi minták termékei az ország összes Media Marktjában megtalálhatóak limitált termékkészlettel: Unfield, JustVidman, Anett és Ancsa, MesterMC, DoggyAndi, Beniipowa, Pamkutya, ZsDav, IceBlueBird

Budapest Arena Plaza Media Markt
Cím: Kerepesi út 9. 1087 Budapest
Telefonszám: +36 (1) 299-7900
E-mail: mmarena@mediamarkt.hu
Budapest Stop Shop Media Markt
Cím: Bécsi út 136. 1037 Budapest
Telefonszám: +36 (1) 4393-950
E-mail: mmstopshop@mediamarkt.hu
Miskolc Media Markt
Cím: Király u. 1/A 3533 Miskolc
Telefonszám: +36 (46) 524-900
E-mail: mmmiskolc@mediamarkt.hu
Budapest Árkád Media Markt
Cím: Örs vezér tere 25. 1106 Budapest
Telefonszám: +36 (1) 4323-900
E-mail: mmarkad@mediamarkt.hu
Budapest Westend Media Markt
Cím: Váci út 1-3. 1062 Budapest
Telefonszám: +36 (1) 238-6900
E-mail: mm-westend@mediamarkt.hu
Nyíregyháza Media Markt
Cím: László u. 12. 4400 Nyíregyháza
Telefonszám: +36 (42) 590-900
E-mail: mmnyiregyhaza@mediamarkt.hu
Budapest Duna Media Markt
Cím: Váci út 178. 1138 Budapest
Telefonszám: +36 (1) 4653-900
E-mail: mmduna@mediamarkt.hu
Budaörs Media Markt
Cím: Petőfi Sándor u. 64. 2040 Budaörs
Telefonszám: +36 (23) 507-900
E-mail: mmbudaors@mediamarkt.hu
Pécs Media Markt
Cím: Bajcsy-Zsilinszky u. 11. 7622 Pécs
Telefonszám: +36 (72) 523-030
E-mail: mmpecs@mediamarkt.hu
Budapest Kispest Media Markt
Cím: Üllői út 201-231. 1191 Budapest
Telefonszám: +36 (1) 348-4000
E-mail: mmkispest@mediamarkt.hu
Békéscsaba Media Markt
Cím: Andrássy út 37-43. 5600 Békéscsaba
Telefonszám: +36 (66) 620-900
E-mail: mmbekescsaba@mediamarkt.hu
Szeged Media Markt
Cím: Londoni krt. 3. 6724 Szeged
Telefonszám: +36 (62) 624-900
E-mail: mmszeged@mediamarkt.hu
Budapest Buda Media Markt
Cím: Lövőház utca 2-4. 1024 Budapest
Telefonszám: +36 (1) 3368-900
E-mail: mmbuda@mediamarkt.hu
Debrecen Media Markt
Cím: Csapó u. 30. 4024 Debrecen
Telefonszám: +36 (52) 506-900
E-mail: mm-debrecen@mediamarkt.hu
Székesfehérvár Media Markt
Cím: Palotai út 6. 8000 Székesfehérvár
Telefonszám: +36 (22) 514-900
E-mail: mmszekesfehervar@mediamarkt.hu
Budapest Megapark Media Markt
Cím: Mártírok útja 292. 1204 Budapest
Telefonszám: +36 (1) 231 8900
E-mail: mmmegapark@mediamarkt.hu
Győr Media Markt
Cím: Budai út 1 9027 Győr
Telefonszám: +36 (96) 505-900
E-mail: mmgyor@mediamarkt.hu
Szolnok Media Markt
Cím: Felső Szandai rét 1. 5000 Szolnok
Telefonszám: +36 (56) 503-900
E-mail: mmszolnok@mediamarkt.hu
Budapest Pólus Media Markt
Cím: Szentmihályi út 131. 1152 Budapest
Telefonszám: +36 (1) 414-2900
E-mail: mm-polus@mediamarkt.hu
Kecskemét Media Markt
Cím: Dunaföldvári út 2. 6000 Kecskemét
Telefonszám: +36 (76) 512-900
E-mail: mmkecskemet@mediamarkt.hu
Szombathely Media Markt
Cím: Varasd u. 1. 9700 Szombathely
Telefonszám: +36 (94) 520-900
E-mail: mm-szombathely@mediamarkt.hu
Zalaegerszeg Media Markt
Cím: Balatoni út 5-7 8900 Zalaegerszeg
Telefonszám: +36 (92) 502-900
E-mail: mmzalaegerszeg@mediamarkt.hu